Asistent/Asistentka | VímVíc.cz
premium

Asistent/Asistentka

Teplice
Práce na plný úvazek
36900 - 39480 Kč

Pro našeho klienta, společnost, která zajišťuje provoz technické infrastruktury, hledáme vhodné kandidáty na pozici Asistent/Asistentka.

Náplň práce:

  • Zajišťování kompletní administrativní podpory dvou sekretariátů – generálního (GŘ) a finančního ředitele (FŘ)
  • Příprava a organizování veškerých činností a služeb sekretariátu v souladu s pokyny GŘ a FŘ
  • Příprava porad vrcholového vedení společnosti a dalších jednání GŘ
  • Zajištění agendy související s jednáním představenstva a dozorčí rady společnosti + příprava podkladů
  • Příprava a aktualizace časového harmonogramu pracovních činností, úkolů a schůzek GŘ
  • Sjednávání a organizace návštěv, zprostředkování styku GŘ s ostatními zaměstnanci společnosti, orgány a institucemi
  • Spolupráce na pořízení a distribuci záznamů a protokolů z porad a jednání
  • Další činnosti dle aktuálních potřeb sekretariátu obou ředitelů

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru ekonomie, práva či jiném oboru
  • Praxi na obdobné pozici minimálně 3 roky
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • AJ na komunikativní úrovni - výhodou
  • Uživatelskou znalost práce s MS Office
  • Loajalitu, mlčenlivost a spolehlivost
  • Samostatnost, pečlivost a zodpovědný přístup k práci
  • Flexibilitu

Nabízíme:

  • Finanční ohodnocení – nástup minimálně 36.900 – 39.480Kč
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost kariérního růstu
  • Zaměstnání na HPP
  • Příspěvek na stravování – stravenková karta
  • 25 dní dovolené, 5 sick days
  • Mobilní telefon, notebook
  • Flexibilní pracovní dobu, příležitostně možnost práce na home office
  • Firemní akce, vzdělávácí kurzy, školení
  • Příspěvek na penzijní, životní připojištění
  • 13. a 14. plat, prémie
  • Lokalita: Teplice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Základní údaje o pracovní pozici

Mzda:
Místo výkonu práce:
Teplice, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje