Asistent prodeje nábytku | VímVíc.cz
premium

Asistent prodeje nábytku

Plzeň
Práce na plný úvazek
20000 - 36000 Kč

Pro našeho klienta, který se zabývá maloobchodním prodejem kvalitního německého nábytku, hledáme vhodné kandidáty na pozici Asistent prodeje nábytku.

Náplň práce:

  • Obsluha lidí na prodejně
  • Písemná komunikace se zákazníkem e-mailem
  • Jednoduchá fakturace
  • Seznámení se sortimentem

Požadujeme:

  • Slušné a příjemné vystupování při jednání se zákazníkem
  • Znalost práce s počítačem
  • Zkušenosti s prodejem - výhodou
  • Vhodné i pro absolventy

Nabízíme:

  • Dobré platové ohodnocení
  • Proplácené přesčasy
  • Možnost profesního růstu
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Pevnou pracovní dobu PO - PÁ 9:00 – 17:30, SO 9:00 – 13:00
  • 20 dní dovolené
  • Možnost nákupu nábytku za velmi výhodné ceny
  • Lokalita Plzeň

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Základní údaje o pracovní pozici

Mzda:
Místo výkonu práce:
Plzeň, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.
Práce je vhodná pro absolventy.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:

Benefity, na které se můžete těšit