CRM SPECIALISTA/SPECIALISTA KAMPANÍ | VímVíc.cz
premium

CRM SPECIALISTA/SPECIALISTA KAMPANÍ

Modletice
Práce na plný úvazek
Mám zájem o nabídku CRM SPECIALISTA/SPECIALISTA KAMPANÍ

Do našeho týmu CRM & Digital hledáme kolegu / kolegyni pro přípravu i vyhodnocování marketingových kampaní.

Náplň práce, na kterou se můžete těšit:

  • Využívání zcela nového technologického nástroje pro CRM komunikaci, plnou podporu týmu, nadřízeného a tréninky pro zaškolení
  • Kompletní příprava, spouštění a vyhodnocování kampaní
  • Zajišťování relevantního cílení na různé zákaznické segmenty v kombinaci s reportingem a spolupráce při návrzích kreativního obsahu
  • Analyzování dopadů cílení a zavádění nástrojů pro jeho průběžnou optimalizaci
  • Zodpovědnost za výsledky CRM a KPI v daném segmentu
  • Spolupráce s kolegy z týmu zodpovědné za oblasti ecommerce, digital & social media a Loyalty program a datové analýzy
  • Spolupráce s digitální a kreativní agenturou
  • Podílení se na marketingovém plánování

Pro tuto pozici je potřeba mít:

  • Strategické plánování, organizační schopnosti a schopnost řízení marketingových projektů
  • Zkušenosti se CRM nástroji, Bloomreach je velké plus
  • Zkušenost se segmentací dat zákazníků a práci s nimi
  • Zkušenosti z digitálního prostředí a používání digitálních technologií
  • Znalost online a/nebo multikanálového maloobchodního prostředí/FMCG je výhodou
  • Cit pro komunikaci a tržní trendy
  • Zájem o nové trendy v oblasti zákaznické zkušenosti
  • Angličtina na komunikační úrovni

Co u nás získáte:

  • individuální plán zaškolení a podporu kolegů (nejen) při zaškolování na pozici
  • vzdělávání a rozvoj pomocí interních, externích i e-learningových kurzů (budete moci využít školení na prohloubení znalostí v digitálním marketingu)
  • možnost práce z domova až 2 dny v týdnu
  • flexibilní pracovní dobu (pevné jádro 9 – 15 hod.)
  • služební mobil a notebook
  • firemní akce a aktivity (například uvítací den pro nováčky, sportovní aktivity, aj.)
  • práci ve stabilní společnosti v potravinářském oboru, která je s vámi od roku 1991

Další benefity:

  • 25 dní dovolené
  • dotované stravování ve firemní kantýně (svačiny a výborné obědové menu za 40 Kč)
  • odměna za doporučení nového kolegy/ně
  • dotovaná karta Multisport (doplatek 400 Kč/měsíc)
  • benefitní cafeterie (po 1. roce), body v hodnotě min.6 000 Kč/rok
  • příspěvek na penzijní připojištění (po 3 letech)
  • odměny za pracovní výročí
  • a mnoho dalšího

Udělejte první krok a přihlaste se na tuto pozici. Těšíme se na vás.

Základní údaje o pracovní pozici

Místo výkonu práce:
Modletice - Modletice, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:
Veronika Švarcová