Elektrikář (nenáročná práce - běžná údržba) !možnost ubytování zdarma! | VímVíc.cz
premium

Elektrikář (nenáročná práce - běžná údržba) !možnost ubytování zdarma!

Praha
Práce na plný úvazek
45000 - 55000 Kč
Mám zájem o nabídku Elektrikář (nenáročná práce - běžná údržba) !možnost ubytování zdarma!

Získejte informace o nových volných místech dříve než ostatní

Odběr můžete kdykoliv lehce zrušit.

Pro našeho klienta, nejvýznamnější česko-slovenskou společnost působící v oboru vzduchotechniky, odsávání a také technického zabezpečení budov, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Elektrikář.

Náplň práce:

  • Zajištění běžné údržby v Tunelovém komplexu Blanka, práce není fyzicky náročná
  • Práce v tandemu (s parťákem)
  • Kontrola v daném úseku
  • Případná spolupráce s objednanou externí firmou, když bude třeba většího zásahu

Požadujeme:

  • Oprávnění dle nařízení vlády 194/2022 Sb., dřívější vyhláška 50/1978 Sb., ideálně §6
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Ochotu občasně vyjet i po Praze

Nabízíme:

  • STABILITU – stabilní zázemí významné společnosti
  • Práci na HPP/IČO
  • Stabilní a dobré platové ohodnocení, mzda ideálně kolem 45 000 Kč, ale je k jednání i více dle zkušeností
  • Nenáročnou práci
  • IDEÁLNÍ PRACOVNÍ DOBU: PO – PÁ 06:00 – 14:30 hod.; pouze 1x za 2 týdny až měsíc 1 noční v době odstávky
  • Možnost ubytování ZDARMA na naší ubytovně
  • Stravenkový paušál 115 Kč/den
  • Případný příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění 1 000 Kč/měsíc
  • Místo výkonu práce: Praha 7 (Tunelový komplex Blanka, zde máme vlastní bezpečné zázemí)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Základní údaje o pracovní pozici

Pozice:
Typ pracovního poměru:
Mzda:
Místo výkonu práce:
Praha, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje