Elektroprojektant | VímVíc.cz
premium

Elektroprojektant

Pardubice
Práce na plný úvazek

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá poskytováním služeb v oblasti kompletních elektroinstalací včetně dodávek projektové dokumentace a revizí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Elektroprojektant.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ v oboru elektro
  • týmový hráč
  • dobrá orientace v elektrotechnice
  • uživatelská znalost MS Office, internet
  • AutoCAD
  • AJ výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B
  • samostatnost, flexibilita, spolehlivost
  • ochota učit se

Náplň práce:

  • projektovou dokumentaci pro realizace domovních i průmyslových elektroinstalací
  • návrhy, výpočty a dílenské dokumentace pro výrobu rozvaděčů NN
  • návrhy a výpočty osvětlení
  • projednání PD s investorem, zadavatelem nebo stavebníkem a orgány státní správy
  • spolupráce s TIČR, EZU a dalšími institucemi
  • pracujeme v jednosměnném provozu od pondělí do pátku
  • pracovní doba je 8 hodin, začíná se v 7.00 a končí ve 15.30
  • soboty a neděle jsou volné

Nabízíme

  • zajímavou a různorodou práci na exkluzivních zakázkách
  • průběžná školení o všech novinkách v oboru hrazená zaměstnavatelem
  • mladý kolektiv odborníků, který Vám pomůže odhalit tajemství elektrotechniky
  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • základní plat + osobní ohodnocení na základě odvedeného výkonu + firemní benefit
  • lokalita: Pardubice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Základní údaje o pracovní pozici

Místo výkonu práce:
Pardubice, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje