HR Manager | VímVíc.cz
premium

HR Manager

Chrášťany
Práce na plný úvazek

Pro našeho klienta, českou pobočku jednoho ze světových lídrů v oblasti spedice a logistiky, specializující se na mezinárodní přepravu zboží z i do celého světa, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici HR Manager.

Vaše náplň práce:

Oblast HR:

  • Řízení náborového procesu (inzerce, komunikace s kandidáty, pohovory, pracovní nabídky, případně spolupráce s personálními agenturami)
  • Zajištění potřebné dokumentace a smluv v rámci onboardingu, životního cyklu zaměstnance a offboardingu
  • Vedení personální agendy, zpracování podkladů pro mzdy a spolupráce s externí mzdovou účtárnou
  • Řízení oblasti vzdělávání, hodnocení zaměstnanců
  • Metodika HR procesů (vnitřní předpisy)
  • Příprava rozpočtů, plánování, analýzy
  • Vedení jednoho zaměstnance na pozici Office Assistant
  • Pravidelný reporting pro manažera pobočky

Oblast Office:

Tuto oblast zajišťuje kolegyně na pozici Office Assistant, zde se jedná o její vedení. Tato agenda zahrnuje:

  • Podporu v oblastech: docházky, lékařské prohlídky, e-learning, benefity, knihy jízd, firemní akce
  • Zajištění kancelářských potřeb, vyřizování pošty
  • Zajištění pracovních cest – objednávání dopravy, hotelů, vyúčtování
  • Operativní administrativní a organizační podpora managementu i ostatních kolegů

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (v oboru ekonomiky nebo práva výhodou)
  • Praxi v oboru personalistiky
  • Velmi dobrou znalost pracovního práva
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (zejména e-mailová, občasně i telefonní komunikace se zahraničním vedením a kolegy)
  • Dobrou znalost práce na PC (MS Office, interní systémy)
  • Samostatnost a proaktivní přístup
  • Schopnost činit rozhodnutí a převzít za ně odpovědnost

Nabízíme:

  • Práci v mezinárodní společnosti
  • Práci na HPP, plný úvazek
  • Roční bonus v závislosti na výsledcích firmy
  • Stravenkový paušál v maximální daňové výši
  • Příspěvek na dopravu
  • 25 dní dovolené + sick days
  • Po zapracování možnost občasné práce z domova
  • Občerstvení na pracovišti
  • Teambuildingové akce
  • Kanceláře: Chrášťany (bezproblémové parkování v areálu, autobus 10 min od metra Zličín, dobré vlakové spojení – vlak ze Smíchova, Řep, Dejvic)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Základní údaje o pracovní pozici

Pozice:
HR Manager
Místo výkonu práce:
Chrášťany, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje