Kontrolor strojírenských výrobků | VímVíc.cz
premium

Kontrolor strojírenských výrobků

Znojmo
Práce na plný úvazek
30000 - 40000 Kč
Mám zájem o nabídku Kontrolor strojírenských výrobků

Získejte informace o nových volných místech dříve než ostatní

Odběr můžete kdykoliv lehce zrušit.

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na strojírenskou zakázkovou výrobu, hledáme kandidáta na pozici Kontrolor strojírenských výrobků.

Náplň práce:

  • Vstupní, výstupní a mezioperační kontrola komponentů
  • Rozměrová kontrola dle výkresové dokumentace
  • Práce s konvenčními měřidly i speciálními měřidly, na kterých vás rádi zaučíme
  • Vystavování protokolů a záznamů o neshodách

Požadujeme:

  • SŠ / SOU – ideálně technický obor
  • Praxi na obdobné pozici výhodou
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Zkušenosti s používáním běžných délkových měřidel
  • Spolehlivost, důslednost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • Práci na plný úvazek a přátelský kolektiv
  • Zaškolení od zkušeného kolegy
  • Motivační finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost vzdělávání se v oboru a profesní rozvoj
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravování v areálu firmy s nízkou cenou obědů, značnou část hradí zaměstnavatel
  • Zvýhodněné mobilní tarify (T-mobile)
  • Vzdělávací kurzy
  • Občerstvení na pracovišti
  • Místo výkonu práce: Znojmo

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Základní údaje o pracovní pozici

Pozice:
Typ pracovního poměru:
Mzda:
Místo výkonu práce:
Znojmo, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje