MANAŽER/KA EXPANZE PRO RETAIL (Praha a okolí) | VímVíc.cz
premium

MANAŽER/KA EXPANZE PRO RETAIL (Praha a okolí)

Praha
Práce na plný úvazek
Mám zájem o nabídku MANAŽER/KA EXPANZE PRO RETAIL (Praha a okolí)

Hledáme člověka, který bude zodpovědný za další expanze společnosti BILLA v Praze a okolí. Pokud máte zkušenosti ve stavebnictví, realitách, geografii či právní oblasti, určitě je na této pozici využijete.

Náplň práce, na kterou se můžete těšit:

Zpracovávání expanzních konceptů a jejich rozvoj po odsouhlasení vedoucím expanze
Vyhledávání vhodných lokalit v přiděleném regionu
• Konzultování volby lokalit s vedením společnosti
Příprava budoucích dohod (kupní a nájemní smlouvy)
• Odpovědnost za kontrolu nákladů v rámci nájemních a kupních smluv
Reporting nadřízenému a vedení společnosti
• Úzká spolupráce s technickým oddělením při přípravě realizace jednotlivých projektů

Co od Vás požadujeme:

Orientaci v projektové dokumentaci a souvisejících právních otázkách
Min. 1 rok praxe na obdobné pozici (výhodou zkušenost z maloobchodu)
Znalost Aj, popř. Nj (příprava prezentací, občasná komunikace)
Řidičský průkaz sk. B podmínkou, aktivní řidič (práce převážně v terénu)
• Výborné komunikační dovednosti
• Otevřenou, flexibilní, inovativní a proaktivní osobnost

Pokud se dohodneme na spolupráci, získáte:

individuální plán zaškolení a podporu kolegů (nejen) při zaškolování na pozici
vzdělávání a rozvoj pomocí interních, externích i e-learningových kurzů
možnost práce z domova (2 dny v týdnu)
flexibilní pracovní dobu (pevné jádro 9 – 15 hod.)
• služební mobil a notebook
služební automobil i k soukromým účelům
• firemní akce a aktivity (například snídaně pro nováčky, sportovní aktivity, aj.)
• práci ve stabilní společnosti v potravinářském oboru, která je s vámi od roku 1992

Další benefity:

• 25 dní dovolené
• dotované stravování ve firemní kantýně (svačiny a výborné obědové menu za 40 Kč)
• dotovaná karta Multisport (doplatek 400 Kč/měsíc)

Pokud jste ten správný člověk na tuto pozici, tak věřím, že Vás výše uvedená činnost zaujala. Teď už stačí jen kliknout na tlačítko „Mám zájem“ a odeslat životopis. Budeme se těšit.

Základní údaje o pracovní pozici

Pozice:
MANAŽER/KA EXPANZE PRO RETAIL (Praha a okolí)
Místo výkonu práce:
Praha, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:
Veronika Švarcová