Manažer kvality – potravinářská výroba | VímVíc.cz
premium

Manažer kvality – potravinářská výroba

Hořovice
Práce na plný úvazek
60000 - 80000 Kč
Mám zájem o nabídku Manažer kvality – potravinářská výroba

Pro našeho klienta, výrobce pekařských a cukrářských výrobků, hledáme vhodné kandidáty na pozici Manažer kvality – potravinářská výroba.

Náplň práce:

  • Dohled nad kvalitou potravinářských produktů a výrobních procesů
  • Kontrola surovin, sledování výrobních procesů
  • Zajištění dodržování hygienických standardů a předpisů v souladu s HACCP a IFS
  • Vedení auditů včetně přípravné dokumentace
  • Vyhodnocování analýz a vzorků výrobků
  • Zavádění nápravných opatření při zjištění odchylek od kvality
  • Komunikace s oddělením výroby a logistiky s cílem optimalizace procesů a zlepšení kvality
  • Školení zaměstnanců v oblasti kvality a hygieny
  • Vedení záznamů o kontrolách a vytváření reportů pro vedení
  • Kontrola a odpovědnost za výstupní dokumentaci (obaly, etikety atd.)

Požadujeme:

  • Min. SŠ nebo VŠ vzdělání s potravinářským zaměřením
  • Zkušenosti na obdobné pozici v potravinářské výrobě
  • Znalost systémů HACCP, IFS
  • Orientace v technologiích zpracování potravin
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Schopnost pracovat s MS Office (Word, Excel)
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti
  • Samostatnost, pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející potravinářské společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Finanční ohodnocení 60 000 – 80 000 Kč
  • Práci na plný úvazek – HPP
  • Benefity: stravenkový paušál, PC, telefon, služební automobil, vzdělávací kurzy a školení, sleva na firemní výroby, roční prémie
  • Působení v závodech v Příbrami, Hořovicích a Berouně

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Základní údaje o pracovní pozici

Mzda:
Místo výkonu práce:
Hořovice - Hořovice, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje