Obchodní konzultant - Hledáme Tě do našeho týmu! - Brno | VímVíc.cz
premium

Obchodní konzultant - Hledáme Tě do našeho týmu! - Brno

Brno
Práce na plný úvazek
50000 - 100000 Kč
Mám zájem o nabídku Obchodní konzultant - Hledáme Tě do našeho týmu! - Brno

Jsme personální agentura PŘEDVÝBĚR.CZ a rozšiřujeme náš obchodní tým! Hledáme někoho, kdo se nebojí výzev, má chuť se rozvíjet v obchodu a rád komunikuje s lidmi.

Co by byla Tvoje náplň práce?

  • Prezentace našich služeb firmám hledající nové kolegy do kmene
  • Aktivní vyhledávání a oslovování nových klientů
  • Budování a udržování vztahů s klienty, tvorba vlastního portfolia
  • Komunikace s klienty přes telefon nebo formou osobní či online schůzky

Jak si Tě představujeme?

  • Jsi komunikativní, nebojíš se oslovit nové lidi a navázat kontakt
  • Máš zájem o obchod a chceš se v něm rozvíjet
  • Zkušenost z call centra nebo obchodní praxe je pro tebe výhodou, ne však podmínkou

Co ti nabízíme?

  • Práci na HPP (hlavní pracovní poměr)
  • Fixní mzdu + provize z uzavřených obchodů
  • 25 dní dovolené + 4 sick days
  • Mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely
  • Multisport kartu
  • Dotované kurzy cizích jazyků
  • Firemní akce, soutěže a možnost kariérního růstu
  • Moderní kancelář v Brně-střed

Přemýšlíš, jestli je to to pravé ořechové? Neváhej a ozvi se nám! Rádi tě poznáme a probereme možnosti spolupráce.

Těšíme se na Tebe!

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Základní údaje o pracovní pozici

Mzda:
Místo výkonu práce:
Brno, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.
Práce je vhodná pro absolventy.

Kontaktní údaje