OPERÁTOR/SEŘIZOVAČ CNC | VímVíc.cz
premium

OPERÁTOR/SEŘIZOVAČ CNC

Brno
Práce na plný úvazek

Pro našeho klienta, českou společnost zaměřenou na výrobu precizních a vysoce komplikovaných nástrojů a dílců, hledáme vhodného kandidáta na pozici Operátor/Seřizovač CNC.

Náplň práce:

  • obsluha a seřizování CNC obráběcích strojů (soustruhy, frézky) v čistém prostředí
  • tvorba programů na CNC strojích, odladění nových technologií
  • výroba přesných dílců v rozměrových tolerancích 0,02-0,005 mm

Požadujeme:

  • ukončené vzdělání v učebním oboru obrábění kovů, brusič nebo mechanik a seřizovač CNC -pozice je vhodná i pro absolventy
  • ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
  • cit pro přesnou práci
  • manuální zručnost, loajalitu, samostatnost

Výhodou bude, pokud budete mít:

  • znalost řídících systémů CNC obráběcích strojů a jejich programování

Nabízíme:

  • HPP, plný úvazek, smlouvu na dobu neurčitou
  • práci se zakázkami špičkových světových firem
  • práci na kvalitních strojích výrobců Mazak, Hardinge
  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • možnost přesčasové práce
  • možnost profesního růstu v rozvíjející se firmě
  • balíček firemních benefitů: stravenky, 5 týdnů dovolené, vánoční/letní bonus, odměny za zlepšovací návrhy, náborový příspěvek za doporučení kolegy 20 000 Kč, náborový příspěvek 20 000 Kč, prémie za aktivitu, placená dvoustrojová obsluha, věrnostní bonus dle odpracovaných let, zaškolení nových operátorů, externí školení operátorů seniorů, pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli, příspěvek na dopravu (od 30 km), karta na volnočasové aktivity, nápojové automaty na pracovišti, automaty s občerstvením v jídelně, drobnost k narozeninám, firemní akce, pracovní oblečení a příspěvek na praní, dobrá dopravní dostupnost MHD, parkování před budovou, příjemné rodinné prostředí
  • místo výkonu práce - Brno

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Základní údaje o pracovní pozici

Místo výkonu práce:
Brno, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje