Procesní inženýr / technolog | VímVíc.cz
premium

Procesní inženýr / technolog

Chomutov
Práce na plný úvazek
Mám zájem o nabídku Procesní inženýr / technolog

Pro našeho klienta, který se zabývá výrobou ochranných helem, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Procesního inženýra/technologa.

Náplň práce:

  • Podpora při vývoji a standardizaci výrobních a zkušebních metod pro všechny vyráběné produkty
  • Definice a specifikace strojů, nástrojů a výrobních pomůcek
  • Tvorba a údržba dokumentů týkajících se kvality a výroby (např. pracovních návodů, zkušebních protokolů, kontrolních seznamů, analýz rizik)
  • Dohled nad kvalitativním zlepšováním výrobků. Zlepšování procesů a dokumentace
  • Vývoj výrobků od prototypu až po sériovou výrobu z pohledu výroby. Podpora při definování požadavků relevantních pro výrobu ve specifikacích nových výrobků
  • Analýzy rizik orientované na výrobu, včetně odvozených opatření, účast na řízení změn
  • Podpora při vývoji výrobně orientovaných struktur seznamů zdrojů pro účely řízení konfigurace
  • Implementace požadavků na kvalitu v souladu se specifikacemi
  • Provádění školení v otázkách řízení kvality
  • Iniciování uzavírání, reklamací a komunikace v souladu se specifikacemi.

Požadujeme:

  • Zkušenosti v oblasti kontroly kvality
  • Zkušenosti v komunikaci a školením spolupracovníků
  • Zkušenosti s vedením týmu – budete koordinovat přibližně 30 pracovníků
  • Pokročilé technické znalosti
  • Znalosti výrobních procesů výhodou
  • Komunikativní znalost NJ – každodenní emailová i telefonická komunikace
  • Dobrou znalost práce na PC
  • Analytické myšlení, proaktivita a samostatnost
  • Schopnost reagovat na změny, pozitivní přístup

Nabízíme:

  • Stabilní přátelský kolektiv a dlouhodobou spolupráci
  • Práci na HPP, plný úvazek
  • Roční bonusy
  • 25 dní dovolené
  • Možnost občasné práce z domova
  • Sick days
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Prostor pro seberealizaci
  • Místo výkonu práce: kancelář Chomutov

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Základní údaje o pracovní pozici

Místo výkonu práce:
Chomutov, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje