Projektant pozemních staveb | VímVíc.cz
premium

Projektant pozemních staveb

Ostrava
Práce na plný úvazek
Mám zájem o nabídku Projektant pozemních staveb

Pro našeho klienta, společnost, která na trhu působí od roku 1994, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektant pozemních staveb.

Náplň práce:

  • tvorba projektové dokumentace ve všech stupních stavebního řízení
  • jednání s účastníky výstavby, kooperace s ostatními středisky společnosti, komunikace s obchodními partnery
  • práce tedy zahrnuje významně jak samotnou projekční činnost, tak organizační práci

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru pozemního stavitelství
  • praxi na obdobné pozici minimálně 2 roky
  • znalost programu AutoCAD
  • schopnost týmové spolupráce, komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost
  • autorizace na pozemní stavby - výhodou
  • ŘP sk. B - výhodou

Nabízíme:

  • možnost růstu na vedoucího samostatného oddělení
  • zajímavé finanční ohodnocení, včetně bonusové složky
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sick days
  • možnost „home office“
  • příspěvek na stravování 100 Kč/den
  • moderní SW a HW
  • odborná školení a vzdělávání, podporu při profesním růstu
  • firemní akce, teambuildings
  • nástup možný ihned nebo po dohodě
  • moderní pracoviště v centru Ostravy

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Základní údaje o pracovní pozici

Místo výkonu práce:
Ostrava, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje