Provozní manažer restaurace | VímVíc.cz
premium

Provozní manažer restaurace

Praha
Práce na plný úvazek
Mám zájem o nabídku Provozní manažer restaurace

Získejte informace o nových volných místech dříve než ostatní

Odběr můžete kdykoliv lehce zrušit.

Pro našeho klienta, hotelové zařízení se 4*, hledáme vhodného kandidáta na pozici Provozní manažer restaurace.

Náplň práce:

  • Odpovědnost za plynulý chod restauračního zařízení, zajišťování hladkého a efektivního provozu restaurace
  • Odpovědnost za správu finančních toků, včetně příjmů a výdajů restaurace
  • Dohled nad výběrem dodavatelů surovin, zajištění jejich správného zpracování a dodržování hygienických standardů
  • Výběr, řízení a motivace zaměstnanců, včetně dohledu nad jejich výkony
  • Řízení a vedení vedoucích jednotlivých středisek s cílem efektivního dodržování hotelových standardů a kvality
  • Kontrola docházky zaměstnanců, spolupráce na tvorbě rozpisů docházky s vedoucími pracovníky s ohledem na obsazenost hotelu a naplánované akce

Požadujeme:

  • Zkušenosti z obdobné pozice min. 2 roky
  • Zkušenosti s vedením většího týmu
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Ochota učit se novým věcem
  • Sledování nových trendů

Nabízíme:

  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení, finanční bonusy dle splněných kritérií, plánů a cílů
  • Možnost kariérního růstu i v zahraničních hotelích
  • Práce na HPP/IČO
  • Pracovní mobilní telefon, notebook
  • Stravování
  • Možnost zvýhodněného cestování i ubytování
  • Uniforma, hotelová čistírna
  • Zvýhodněné ceny vstupenek (parky, bazény ZOO aj.)
  • Místo výkonu práce: Prahu 3 – Žižkov

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Základní údaje o pracovní pozici

Pozice:
Typ pracovního poměru:
Místo výkonu práce:
Praha - Žižkov, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:

Benefity, na které se můžete těšit