Psychiatr | VímVíc.cz
premium

Psychiatr

Praha
Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek

Pro našeho klienta, soukromou kliniku nabízející komplexní propojení neurologické a psychiatrické péče, hledáme vhodného kandidáta na pozici Psychiatr.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • vstupní prohlídky, diagnostika, sestavení medikace, kontrolní prohlídky
  • pracujeme se softwarem SmartMedix - dokumentace je vedena převážně elektronicky (méně administrativy)

POŽADUJEME:

  • minimálně 3 roky klinické praxe (ať už v nemocnici / případně v ambulanci)
  • atestaci (specializovanou způsobilost), která není podmínkou, ale je výhodou
  • schopnost samostatně pracovat (před atestací – možnost konzultovat stav s vedoucím lékařem ambulance)

NABÍZÍME:

  • možnost plného i zkráceného úvazku
  • špičkové pracoviště (příjemné / civilnější prostředí – záleží nám na vlivu prostředí, kde terapie probíhá)
  • možnost navolit si ordinační hodiny (flexibilní pracovní dobu)
  • možnost pracovat se zdravotní sestrou, ale i bez ní (s podporou recepce)
  • samostatnou práci v ambulanci
  • nadstandardní platové podmínky
  • ambulantní provoz v pracovních dnech PO - PÁ
  • mezioborovou spolupráci s multidisciplinárním týmem odborníků
  • podporu odborného rozvoje a celoživotního vzdělávání (volno navíc a kredit na vzdělávání)
  • 5 týdnů dovolené
  • Multisport kartu
  • zaměstnanecké slevy na produkty v lékárně
  • nástup dle domluvy
  • místo výkonu práce Praha 8 - Karlín

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Základní údaje o pracovní pozici

Pozice:
Psychiatr
Místo výkonu práce:
Praha - Karlín, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Vysokoškolské / univerzitní
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje