Rozpočtář ve stavebnictví | VímVíc.cz
premium

Rozpočtář ve stavebnictví

Kosmonosy
Práce na plný úvazek
60000 - 70000 Kč

Pro našeho klienta, stavební společnost, která se zabývá ucelenými dodávkami staveb různého obsahu na klíč, hledáme vhodné kandidáty na pozici Rozpočtář ve stavebnictví.

Náplň práce:

  • Příprava a celkový dohled nad rozpočtem
  • Sestavování kalkulací (materiál, výkony atd.)
  • Kontrola nákladů v průběhu realizací prací
  • Příprava a kontrola fakturace
  • Příprava a kontrola smluv pro subdodavatele

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru
  • Praxi na pozici rozpočtář/přípravář minimálně 3 roky
  • ŘP sk. B
  • Uživatelskou znalost MS Office, zejména Excel
  • Časovou flexibilitu, spolehlivost, týmového ducha
  • Znalost německého jazyka výhodou

Nabízíme:

  • Plný pracovní úvazek na IČO nebo HPP
  • Odpovídající mzdové ohodnocení v rozpětí 60 000 – 70 000 Kč
  • 25 dní dovolené, sick days
  • Mobilní telefon a služební počítač i pro soukromé účely
  • Stravenky
  • Školení
  • Možnost nástupu - ihned
  • Místo výkonu práce: Kosmonosy

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Základní údaje o pracovní pozici

Mzda:
Místo výkonu práce:
Kosmonosy - Kosmonosy, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje