Šéf prodejny | VímVíc.cz
premium

Šéf prodejny

Praha
Práce na plný úvazek
35000 - 50000 Kč

Získejte informace o nových volných místech dříve než ostatní

Odběr můžete kdykoliv lehce zrušit.

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou a prodejem dveří, hledáme vhodného kandidáta na pozici Šéf prodejny.

Máte zkušenosti s prodejem a skvělou organizací práce? Máte rádi výzvy a chtěli byste se stát klíčovou součástí naší prodejny? Připojte se k nám!

Co vás čeká?

  • tvorba cenových nabídek
  • zpracování objednávek
  • komunikace se zákazníky, výrobním závodem, dodavateli doplňkového zboží a s montážníky
  • řešení reklamací
  • zodpovědnost za chod a fungování prodejny

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • středoškolské vzdělání
  • uživatelská znalost PC (Excel, Word, případně účetní systém Pohoda)
  • výborné komunikativní schopnosti
  • proklientský přístup a umění vždy poradit
  • příjemné vystupování a ochotu
  • motivaci a chuť učit se novým věcem
  • otevřenost, pracovitost a kreativitu
  • samostatnost, pečlivost a důslednost
  • předchozí zkušenost z prodeje dveří, kuchyní, nábytku, interiérů VÝHODOU

Co vám můžeme nabídnout?

  • hlavní pracovní poměr, případně práce na IČO
  • motivační systém odměňování na základě prodejních výsledků
  • odborné zaškolení
  • zodpovědnou a samostatnou práci
  • 5 týdnů dovolené
  • mobilní telefon i k soukromému využití
  • místo výkonu práce: Praha - Nové Butovice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Základní údaje o pracovní pozici

Pozice:
Typ pracovního poměru:
Mzda:
Místo výkonu práce:
Praha - Stodůlky, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje