Senior projektový manažer | VímVíc.cz
premium

Senior projektový manažer

Praha
Práce na plný úvazek

Získejte informace o nových volných místech dříve než ostatní

Odběr můžete kdykoliv lehce zrušit.

Pro našeho klienta, developerskou společnost zabývající se výstavbou rezidenčního bydlení, hledáme vhodné kandidáty na pozici Senior projektový manažer.

Náplň práce:

  • Příprava, řízení a dohled nad projektem ve všech jeho fázích
  • Koordinace činnosti subdodavatelů (inženýring a projekční kanceláře, znalci, advokáti, státní správa)
  • Stanovení časového a finančního plánu projektu a dohled nad jejich plněním
  • Odpovědnost za řízení stavby a její dokončení v termínu
  • Vedení vlastního projektu a týmu projektových manažerů
  • Spolupráce s ostatními odděleními (účetní, marketing)
  • Pravidelný reporting vedení společnosti
  • Reprezentace společnosti

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Praxi min. 5 let v developmentu a řízení projektů
  • Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Znalost práce v MS Excel, Word
  • Zodpovědnost, samostatnost a pečlivost
  • Schopnost přijmout zodpovědnost za svá rozhodnutí
  • ŘP sk. B. – aktivní řidič

Nabízíme:

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Účast na zajímavých projektech
  • Možnost růstu
  • Moderní pracovní prostředí
  • Práci v příjemném kolektivu
  • 5 týdnů dovolené
  • Notebook a mobilní telefon
  • Služební automobil
  • Nástup možný ihned
  • Místo kanceláře: Praha 2

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Základní údaje o pracovní pozici

Pozice:
Typ pracovního poměru:
Místo výkonu práce:
Praha - Vinohrady, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje