SENIOR ÚČETNÍ / SENIOR ACCOUNTANT | VímVíc.cz
premium

SENIOR ÚČETNÍ / SENIOR ACCOUNTANT

Modletice
Práce na plný úvazek
Mám zájem o nabídku SENIOR ÚČETNÍ / SENIOR ACCOUNTANT

Hledáme zkušeného člověka na pozici Senior účetní/Senior Accountant, který se připojí k našemu týmu. Pokud máte zkušenosti v oblasti účetnictví, jste pečlivá(ý) a máte schopnost efektivně řídit účetní procesy, pak hledáme právě Vás!

Vaším úkolem na této pozici bude:

  • Vykonávání odborné účetní a kontrolní práce
  • Zajištění správného zaúčtování finančních transakcí a řešení specifických účetních otázek
  • Proaktivní kontrola účtů pro zajištění platnosti a evidence všech finančních transakcí a správnost vykazovaných údajů
  • Řešení obecných účetních a provozních problémů, možnost realizace vlastních nápadů na zlepšení
  • Podpora při nastavení interních procesů firmy, aktualizace vnitřních směrnic
  • Poskytování podpory při interních a externích auditech
  • Komunikace s ostatními odděleními ve společnosti

Pro tuto pozici je potřeba mít:

  • Vzdělání v oboru ekonomie, finance či účetnictví
  • Praxi na obdobné pozici minimálně 3-5 let
  • Znalost účetní a daňové legislativy
  • Zkušenost s výkaznictvím dle IAS/IFRS
  • Pokročilou znalost anglického jazyka min. B2
  • Uživatelskou znalost MS Office (Outlook, Word, Excel)
  • Znalost systému SAP
  • Pozitivní přístup k lidem a k řešení problémů, schopnost pracovat samostatně, dotahovat věci do konce
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Komunikační schopnosti na dobré úrovni

Pokud se dohodneme na spolupráci, získáte:

  • Perspektivu dlouhodobé spolupráce
  • Individuální plán zaškolení a podporu kolegů (nejen) při zaškolování na pozici
  • Vzdělávání a rozvoj pomocí interních, externích i e-learningových kurzů
  • Možnost práce z domova
  • Flexibilní pracovní dobu (pevné jádro 9 – 15 hod.)
  • Služební mobil a notebook
  • Firemní akce a aktivity (například uvítací den pro nováčky, sportovní aktivity, aj.)
  • Práci ve stabilní společnosti v potravinářském oboru

Další benefity:

  • 25 dní dovolené
  • Dotované stravování ve firemní kantýně (svačiny a výborné obědové menu za 40 Kč)
  • Dotovaná karta Multisport (doplatek 400 Kč/měsíc)
  • Benefitní kafeterie – body v min. hodnotě 6. 000 Kč/rok (po 1. roce)
  • Příspěvek na penzijní připojištění (po 3 letech)
  • Odměny za pracovní výročí

Pokud jste ten správný člověk na tuto pozici, tak věřím, že Vás výše uvedená pracovní nabídka zaujala. Teď už stačí jen kliknout na tlačítko „Mám zájem“ a odeslat životopis. Budeme se na Vás těšit.

Základní údaje o pracovní pozici

Místo výkonu práce:
Modletice - Modletice, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:
Dana Bébrová