Účetní | VímVíc.cz
premium

Účetní

Praha
Práce na plný úvazek
35000 - 45000 Kč

Pro našeho klienta, který se dlouhodobě specializuje na správu a rozvoj bytových nemovitostí s profesionálním přístupem, hledáme vhodné kandidáty na pozici Účetní.

Náplň práce:

  • Kompletní vedení účetnictví pro BD a SVJ
  • Vyhotovování daňových přiznání pro finanční úřad
  • Tvorba účetních a statistických výkazů
  • Příprava reportů pohledávek a podkladů pro vymáhání dlužných částek
  • Komunikace s kolegy a klienty
  • Péče o spokojenost zákazníků
  • Výstupy – reporty pro manažera týmu a management firmy
  • Práce ve zcela novém, unikátním softwaru se zaměřením na digitalizaci

Požadujeme:

  • Středoškolské (ekonomické) vzdělání a ideálně 2 roky praxe na pozici účetní
  • Orientaci v účetní legislativě a základní obsluhu účetních programů (rádi vás zaučíme do námi používaného programu)
  • Pozitivní vztah k MS Word, MS Excel a schopnost adaptace na práci s novými systémy
  • Příjemné vystupování a komunikační dovednosti
  • Samostatnost, pečlivost a spolehlivost

Nabízíme:

  • Práci na HPP v příjemném kolektivu
  • 13. plat
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Kartu MultiSport
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek za dokončení uzávěrky
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny zdravotního volna (sick days)
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Kafetérii
  • Možnost práce z domova
  • Místo výkonu práce: Praha – Záběhlice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Základní údaje o pracovní pozici

Pozice:
Účetní
Mzda:
Místo výkonu práce:
Praha - Záběhlice, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje