Údržbář/Technik | VímVíc.cz
premium

Údržbář/Technik

Kralupy nad Vltavou
Práce na plný úvazek

Pro našeho klienta, společnost poskytující profesionální servis pronájmu vratných bedýnek pro zeleninu, ovoce či masné výrobky, hledáme nového kolegu na pozici Údržbář/Technik.

Hledáme technicky založeného člověka s platnou vyhláškou č. 50, který zabezpečí po technické stránce bezproblémový chod skladu včetně zajištění běhu mycí linky.

Náplň práce:

  • Zabezpečení preventivní a operativní údržby strojů a zařízení
  • Odpovědnost za technické revize
  • Poptávka a objednávka nových náhradních dílů a služeb s tím souvisejících
  • Dohled nad dodržováním bezpečnosti práce

Očekáváme:

  • Oprávnění dle nařízení vlády 194/2022 Sb. (dříve vyhláška 50/1978 Sb., nutné §6)
  • Zkušenost s údržbou strojů, výrobních linek a výrobní haly velkou výhodou
  • Praktickou znalost MS Office (Word, Excel)
  • Výbornou znalost českého jazyka
  • Schopnost číst v angličtině technickou dokumentaci
  • Samostatnost, fyzickou zdatnost a manuální zručnost
  • ŘP sk. B (aktivní řidič) a vlastní vozidlo pro dopravu do práce

Výhodou, nikoliv podmínkou je: znalost úpravy vody, opravy čerpadel, svařování, hydrauliky a senzorové techniky, zkušenost s PLC a frekvenčními měniči

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní společnosti, která se zasazuje za snižování emisí CO2 a redukci používání jednorázových obalů
  • Podporu od zkušeného kolegy samozřejmostí
  • Práci na HPP, full-time
  • Po zkušební době 12 000 Kč/rok v benefitním systému Cafeterie (sami si zvolíte, zda chcete příspěvek na sport, dovolenou, zdraví, vzdělávání nebo penzijní spoření)
  • Příspěvek na dopravu 2 000 Kč/měsíc + dálniční známku
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky 150 Kč
  • Zvýhodněné zaměstnanecké tarify od Vodafone i pro členy domácnosti
  • Firemní party a akce
  • Bezproblémové a bezplatné parkování přímo u depa
  • Místo výkonu práce: Prologis Park Úžice (Kralupy nad Vltavou)

Základní údaje o pracovní pozici

Místo výkonu práce:
Kralupy nad Vltavou - Kralupy nad Vltavou, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje