Vedoucí servisního zastoupení | VímVíc.cz
premium

Vedoucí servisního zastoupení

České Budějovice
Práce na plný úvazek
55000 - 80000 Kč
Mám zájem o nabídku Vedoucí servisního zastoupení

Pro našeho významného klienta, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Vedoucí servisního zastoupení.

Náplň práce:

  • Úzká spolupráce s managementem firmy a mistry
  • Příjem na servis, objednávání dílů, apod.
  • Administrativní úkony s náplní práce spojených
  • Zástupnost servisního technika
  • Vedení týmu mechaniků (3 – 4 lidi)

Požadujeme:

  • Vzdělání v auto-moto oboru dobrým předpokladem
  • Zkušenost a praxe s komunikací se zákazníkem
  • Znalost v nákladní technice
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Znalost cizích jazyků nepotřebujeme
  • Základní znalost práce na PC
  • Praxe s vedení menšího týmu výhodou

Nabízíme:

  • Stabilní prostředí – stabilitu velké a úspěšné české společnosti
  • Pocit jistoty – jistota stabilní práce
  • Adekvátní odměna 55 000 Kč + roční odměny při splnění cílů + služební vozidlo i k soukromým účelům
  • Stálý pracovní poměr na HPP
  • BENEFITY – mobilní telefon, notebook, závodní stravování a další rozmanité věrnostní odměny pro zaměstnance
  • IDEÁLNÍ PRACOVNÍ DOBA: PO – PÁ 07:00 – 15:30 hod. + flexibilita v případě potřeby
  • MÍSTO VÝKONU PRÁCE: České Budějovice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Základní údaje o pracovní pozici

Mzda:
Místo výkonu práce:
České Budějovice, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:

Benefity, na které se můžete těšit